O CO JDE - STRUČNĚ

 

Jde o hravý program pro nejmladší děti a jejich rodiče, který se jmenuje Trdlohrátky. Trdlování vnímáme jako legraci s dětmi, jako svobodu, při které se klidně můžem motat jako trdlo. Já jako milující rodič, který jde ruku v ruce se svým dítětem i ty jako moje dítě, protože ti to pomáhá poznávat svět a já tu nejsem od toho, abych se ti smál, ale smál se na tebe. Program probíhá během jednoho školního roku v pravidelném setkávání v uzavřené skupině - 1x týdně na cca 60 minut.

Nejde jen o soubor cvičení a her, jde o propracovaný program, plný prožitků, informací a inspirací pro komunikaci i rozvoj. Vše tématicky laděné s důrazem na české tradice, pohádky a lidové texty.

Zde na stránkách najdete informace kde se trdluje, jaká je náplň, i orientační ceny za celý program.

 

Trdlohrátky jsou však také možnost podnikání. Pod kolonkou franchising najdete vše potřebné k tomu, abyste se mohli rozhodnout. Najdete zde základní požadavky, také doporučuji otázky a odpovědi, kde je zodpovězeno hodně praktických dotazů. To krkolomné slovo franchisa je jen forma spolupráce. Mohu vám předat zkušenosti, proškolit vás, pomáhat vám a vést vás a přitom budete samostatná a budete rozjíždět svuj vlastní byznys.

 

O Trdlohrátky je zájem, rostou a šíří se... můžete bý u toho :)