Otázky a odpovědi

Trdlohrátky mě zajímají, leč nemám již dítě v cílové věkové skupině. Můžu se i tak přidat?

Samozřejmě, že ano. Není podmínkou mít dítě v cílové skupině, dokonce není podmínkou mít děti. Důležité je mít k nim vztah a chtít s nimi pracovat. Porodní asistentka taky nemusí být zasloužilá matka :)

Nemam hudebni sluch ale s detmi zpívám dělám to s láskou i bez sluchu?

Kdyby tu bylo více prostoru k odpovědi, napsala bych vám, že hudební sluch máme všichni, někdo ho má vytříbenější někdo ne, ale úplný hluch je spíš otázka postoje a strachu. Na školení bychom si o tom mohli třeba i více popovídat. Nicméně, sama jste si odpověděla na to podstatné.. na trdlohrátkách nejde o žádné pěvecké výkony, jde o hru, zábavu a  zpívání s láskou, popřípadě s výrazem a emocí je přesně to, co je potřeba a co rozhodně stačí. :)

Musím všechny básničky, pohádky, hned umět zpaměti?

Pohádky se předčítají z knihy, texty básniček a písniček je potřeba umět zpaměti. Nicméně se nejedná o nějak zásadní výkon. Velkou část tvoří texty lidové, které umíme, nebo si je stačí jen připomenout a ony se v hlavě objeví a ta zbylá část se učí postupně. Pro představu jsou to tak 4 nové texty do měsíce.

Celý koncept se mi líbí, ale bojím se učinit definitivní rozhodnutí. Nevěřím si a bojím se, že to nezvládnu.

Rozhodnutí za vás určitě nikdo jiný neudělá, ani já. Chápu, že udělat první krok může být někdy hodně těžké, zvláště, když jsme třeba ve složité životní situaci. Nemohu vám říci, že na to máte, protože vás neznám, ale mohu vám slíbit dvě věci.  1) Pokud v úvodní části školení opravdu zjistím, že z nějakého záhadného důvodu nejste schopna své vlastní podnikání v Trdlohrátkách rozjet, narovinu vám to povím. S ohledem na to, že k hlavní části školení ani nedojde, nebude účtováno (to jen pro ten strach ze ztráty investice). 2) Své lektorky vedu, pomáhám a radím tam kde je třeba. Tím, že vás proškolím nic nekončí. Můžete absolvovat kurz rétoriky, můžete se zapojit do online projektů jako je "kruh žen" nebo "čtyři ženy v nás", které pořádám. To vše vás povede nejen k většímu sebevědomí... Tedy buď jste spokojená tam kde jste a nebo chcete něco jiného. V tu chvíli můžou být trdlohrátky jednou s možností...

<< 1 | 2